3 metody na częstsze wygrywanie w kasynach online

3 metody na częstsze wygrywanie w kasynach online
Autor Judyta Kaczmarczyk
Judyta Kaczmarczyk25.05.2024 | 3 min.

Jedna z najnowszych publikacji naukowych na temat zachowań graczy w kasynach online wykazała, że mają oni dwie główne motywacje — dobrze się bawić i wygrywać jak największe sumy. Wydaje się to truizm, ale zdaniem niezależnej analizy ekspertów Stakers.com, tylko 34% graczy regularnie odwiedzających kasyna online faktycznie zastanawia się nad metodami zwiększającymi ich szanse na wygraną.

Ci sami specjaliści zdecydowali się podzielić się trzema najlepszymi metodami na cieszenie się większą ilością wygranych. Więc jeśli jeszcze nie robicie tych rzeczy, a polujecie na tego słynnego Jackpota, to najwyższy czas zacząć.

Świadome zarządzanie bankrollem

Cały zespół Stakers jest zgodny, z tym że nawet najlepsze strategie w kasynach online nie pomogą bez odpowiedniego zarządzania bankrollem. A jak to robić dobrze?

Podstawowym krokiem do świadomego zarządzania bankrollem jest ustalenie limitów strat i konsekwentne ich przestrzeganie. Jeden ze specjalistów, z którym rozmawialiśmy, zaleca rozważenie podziału swoich zasobów na mniejsze części na każdą sesję gry, upewniając się, że jeden niefortunny spin nie zabierze ci wszystkich środków.

Dostaliśmy również radę, aby przestrzegać się tzw. ścigania strat, czyli nieustannych prób odzyskania tego, co straciłeś; jest to pułapka, która według badań naukowych na temat hazardu online potrafi w ekstremalnych przypadkach zabrać średnio 78% bankrollu.

Strategiczna selekcja gier

Kiedy już znacie swój bankroll, czas wybrać gry, w których będziecie próbować go powiększać. Wbrew pozorom, wybór odpowiedniej gry to nie tylko kwestia preferencji czy tego, jakie bonusy i ciekawe dodatki dla fanów kasyn dany tytuł oferuje. Oczywiście, darmowe spiny, bonusy bez depozytu i programy lojalnościowe mogą znacząco wpłynąć na waszą strategię, natomiast najważniejszym czynnikiem do rozważenia jest przede wszystkim zmienność gry.

  • Gry o niskiej zmienności oferują częstsze, lecz mniejsze wygrane, co jest bardziej odpowiednie dla graczy z ograniczonym budżetem.
  • Gry o wysokiej zmienności mogą wypłacać rzadziej, ale za to oferują znacznie większe wygrane, co przyciąga graczy z większym bankrollem.

Kolejnym czynnikiem do rozważenia jest wskaźnik zwrotu dla gracza (RTP — Return to Player), który informuje, jaki procent wpłaconych środków wraca do graczy w dłuższym okresie. Eksperci ze Stakers zalecają, aby najczęściej wybierać te gry, które mają RTP na poziomie co najmniej 96%, chociaż zaznaczają również, że selekcja gier może bardzo mocno zależeć od stanu wyjściowego waszego bankrollu, co do grosza.

Co więcej, strategia wyboru gier jest jak najbardziej płynna i powinniście być przygotowani na jej zmiane; na przykład, jeśli wasz bankroll znacznie wzrośnie, możecie rozważyć przejście na gry o wyższej zmienności, aby maksymalizować potencjalne wygrane.

Unikanie tiltu

Nauka jasno pokazuje, że tilt często jest początkiem fali przegranych oraz znacząco wpływa na zdolność do podejmowania świadomych decyzji. Zarządzanie tiltem rozpoczyna się przed rozpoczęciem sesji gry; specjaliści zalecają, aby ustalić, ile czasu zamierzasz grać i jakie są limity strat. Żeby ta metoda działała, należy trzymać się tych ustaleń, bez względu na przebieg gry.

Ponadto, po każdej sesji warto poświęcić chwilę na analizę swoich działań poprzez np. zanotowanie, co poszło dobrze, a co można poprawić.

Oczywiście eksperci są świadomi, że mówimy tu o grach losowych. Wciąż jednak według niezależnej analizy, którą przeprowadzili we współpracy z najpopularniejszymi kasynami online, udało im się ustalić, że aż 74% graczy, którzy mówią, że „mieli pecha”, mogli zrobić chociaż jedną rzecz statystycznie lepiej podczas swojej sesji gry. Jeśli brzmi znajomo, to spróbuj metod z tego artykułu następnym razem, kiedy usiądziesz przy slotach!

5 Podobnych Artykułów

  1. Odkryj Najwyższej Jakości Buty ze Skóry Licowej Dla Każdej Okazji
  2. Kolorowanka dzień dziecka: zabawa dla najmłodszych
  3. Czym są ćwiczenia somatyczne? Jak je wykonywać? Poradnik i instrukcje
  4. Jak wybrać dietetyczny makaron by zredukować kaloryczność posiłków
  5. Modne paznokcie ślubne - najgorętsze trendy wzorów i kolorów
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Judyta Kaczmarczyk
Judyta Kaczmarczyk

Jako psychoterapeutka prowadzę na blogu tematy związane z szeroko pojętymi relacjami międzyludzkimi - komunikacją, rozwiązywaniem konfliktów, budowaniem szczęśliwych związków.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły